ورزش‌های آبی یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در بالی هستند که هر سال علاقه‌مندان بسیاری را به‌سمت این شهر می‌کشد.

تانجونگ بنوئا (Tanjung Benoa)

ساحل سانور در جنوب شرقی بالی در نزدیکی مراکز شهری و دیگر جاذبه‌های گردشگری واقع شده است و به همین دلیل استراتژیک، یک مقصد محبوب میان موج‌سواران و دوستداران ساحل به شمار می‌آید. این محبوبیت منجر به تولد ورزش‌های آبی خلاقانه، جدید و بسیاری از جمله کایت سرفینگ (kitesurfing) شده است. کایت سرفینگ، همان طور که از نامش پیدا است، به موج‌سواری روی موج‌ها نه فقط با تخته موج‌سواری، بلکه با یک کایت، اطلاق می‌شود. این ورزش آبی در سانور، بسیار محبوب است، به‌خصوص برای مبتدیان؛ زیرا در این منطقه باد مداوم و نسبتا آرام است. دیگر ورزش‌ها مانند فلایینگ فیش، قایق بنانا و قایق دونات (donut boat) نیز در این مکان در دسترس علاقه‌مندان هستند.

نوسا دوئا (Nusa Dua)

نوسا دوئا، منطقه زیباترین و مجلل‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های بالی است که بیشتر آن‌ها برای مهمانان خود، فعالیت‌های آبی متعددی فراهم می‌کنند. سواحل نوسا دوئا حتی برای گردشگرانی که از دیگر مناطق به آنجا می‌روند، به‌اندازه هتل‌های آن منطقه مجهز است. گردشگرانی که برای تفریح به نوسا دوئا می‌روند مطمئن باشند که با امکانات کافی، یک ماجراجویی فوق‌العاده را تجربه خواهند کرد. پیدا کردن شرکت‌های ورزش‌های آبی در نوسا دوئا به هیچ وجه مشکل نیست؛ کافی است که در آنجا حضور پیدا کنید و آن‌ها خودشان با پیشنهادها مختلف مانند قایق‌سواری بنانا، دونات، اسکی روی آب، جت اسکی و حتی موارد پیشرفته‌تر مانند فلایینگ فیش و پاراسیلینگ به سراغ شما خواهند آمد.

اوبود (Ubud)

اوبود (Ubud)

ٰبله! اوبود، کوهپایه‌های فرهنگی در میان جزیره. بالی به غیر از خط ساحلی فوق‌العاده و اقیانوس، دارای رودخانه‌های چشمگیری است که بستری مناسب برای تجربیات ماجراجویانه دوستداران رافتینگ را فراهم می‌کنند. رودخانه آیونگ (Ayung) یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای رافتینگ در اوبود است. گردشگران در حین رافتینگ می‌توانند به تماشای مناظر مسحورکننده و باشکوه جنگل‌ها، آبشارها و حیات وحش بپردازند. میمون‌ها معمولا خودشان را نشان می‌دهند و از درختی به درخت دیگر می‌پرند. گردشگران می‌توانند انتخاب کنند که به یک رافتینگ آرام یا ماجراجویانه‌تر بروند و لیدرها طبق خواسته آن‌ها این سفر را هماهنگ می‌کنند.