چشم‌اندازهای خارق‌العاده دریای بالی، سواحل خیره‌کننده و امواج بی پایان، محیطی عالی برای تولد، رشد و شکوفایی ورزش‌های آبی خلق کرده‌اند. هیچ چیز بیشتر از امتحان کردن ورزش‌های آبی، ماجراجویی شما در سفر در این جزیره را تکمیل نخواهد کرد. در این مقاله، کجارو بهترین ورزش‌های آبی در بالی را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱. سارن (Sarene)

پیست اسکی سارن در کوه‌های آلپ (Alpe d’Huez) و در فرانسه قرار دارد. مسیر سیاه اسکی در سارن از بالای پیک بلانک (Pic Blanc) آغاز می‌شود و در یک مسیر حدود ۱۶ کیلومتری به‌اندازه ۲۰۰۰ متر پایین می‌آید (۲۰۰۰ متر سقوط). نیمه بالایی به‌طور مشخص سیاه است و پوشیده شده از مناطق جنگلی سنگلاخی، اما نیمه پایینی تقریبا عمودی است و اسکی‌بازان باید مراقب باشند. این نیمه یک مسیر باریک تا سارن گرجه (Sarene Gorge) دارد.

اگر دوست دارید سفر به فرانسه زیبا را تجربه کنید، با کمک کجارو می‌توانید بهترین تور فرانسه را جست‌وجو و خریداری کنید. در کجارو امکانی برایتان فراهم شده است که با کمک آن می‌توانید تورهای ارائه شده توسط بهترین آژانس‌های گردشگری را بررسی، مقایسه و خریداری کنید. با توجه به شرایطی که برای سفرتان در نظر دارید، می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین تور را رزرو کنید.

۲. واله بَلَنچه (Vallee Blanche)

پیست اسکی واله بلنچه در شامونیکس (Chamonix) فرانسه قرار دارد. مسیر آن از ارتفاع ۳۸۴۲ متری در ارتفاعات اگویل دو میدی (Aiguille du Midi) آغاز می‌شود و مسیرهای متعددی دارد. منظره‌ای که از این پیست مشاهده می‌شود، یخ و دره است که بسیار جالب توجه است. ضمن اینکه در پشت مسیر اسکی باز کوه‌های بلند شبه تراشیده قرار می‌گیرد. معمولا این پیست اسکی تا حدود ۴۲ کیلومتر هیچ شیب تندی ندارد و با آرامی می‌توان از آن پایین آمد و تنها چند شیب کوچک دارد که باید مراقب آن‌ها بود. در واقع در شرایط مناسب این پیست بسیار مناسب است، اما اگر برف به‌اندازه کافی و در شرایط مناسب وجود نداشته باشد، این کوه دارای ۳۱۱ پله است و پس از این پله‌ها به مسیر قطار شهری می‌رسد.